HP PA-1650-32HE, 19.5 В/90 Вт (4.62 А), 4.5/3.0 мм, Verton ноутбукіне арналған қуат блогы
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
ChromeBook 14-Q Series
Envy 14-K Series
Envy 14T-K Series
Envy 15-J Series
Envy 15T-J Series
Envy 15-K Series
Envy 15Z-J Series
Envy 17-J Series
Envy 17T-J Series
Envy 17-K Series
Envy M6-K Series
Envy M7-J Series
Envy Select 15T Series
Envy Select 17T Series
Pavilion 10-E Series
Pavilion 10Z-E Series
Pavilion 11-E Series
Pavilion 11Z-E Series
Pavilion 14-E Series
Pavilion 14-F Series
Pavilion 14-N Series
Pavilion 14Z-F Series
Pavilion 15-cs
Pavilion 10-E Series
Pavilion 15-E Series
Pavilion 11Z-E Series
Pavilion 15-N Series
Pavilion 15T-E Series
Pavilion 15T-N Series
Pavilion 15Z-E Series
Pavilion 15Z-N Series
Pavilion 17-E Series
Pavilion 17Z-E Series
SleekBook 14-K Series
TouchSmart 10-E Series
TouchSmart 11-E Series
TouchSmart 11Z-E Series
TouchSmart 14-E Series
TouchSmart 14-F Series
TouchSmart 14-K Series
TouchSmart 14-N Series
TouchSmart 14Z-F Series
TouchSmart 15-J Series
TouchSmart 15-N Series
TouchSmart 17-J Series
TouchSmart 17T-J Series
TouchSmart M7-J Series
UltraBook 14-K Series
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
709986-001
709986-002
709986-003
709987-001
709987-002
709987-003
710413-001
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 4-4.9 А |
| Шығу қуаты | 90 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Үйлесімділік | HP (Hewlett Packard) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
- Бағасы: 5 550 ₸

