Acer PA-1131-16, 19В/135ВТ (7.1 А), 5.5/1.7 мм, Slim, Verton ноутбугына арналған қуат блогы
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Acer Nitro VN7-792G
Acer Aspire V17 Nitro VN7-792G
Acer Predator Helios 300 PH315-51
Acer Gaming PH315-51
Acer PH 300 G3-571
Acer Predator Helios 300 G3-571
Acer Aspire Z24-880
Acer Predator Helios 300 PH317-52
Acer Gaming PH317-52
Acer Aspire VX15 VX5-591G
Acer PH 300 G3-571
Acer Predator Helios 300 G3-571
Acer Nitro 5 AN515-52
Acer Nitro 5 AN515-53
Acer Aspire 7 A715-74G
Acer Aspire 5745DG
Acer Aspire 8935
Acer Aspire 8935G
Acer Aspire ES1-732
Acer Aspire V5-591
Acer Aspire V5-591G
Acer Aspire V5-591G
Acer Aspire VN7-592G
Acer Aspire VN7-593G
Acer Aspire VN7-793G
Acer Nitro 5 AN515-54
Acer Nitro 5 AN517-51
Acer Nitro 5 AN517-52
Acer Nitro 7 AN715-51
Acer Predator Triton 300 PT315-51
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
1644-2225
KP.13503.007
KP.13503.010
KP.1350H.002
KP13503007
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19 ғ |
| Шығыс ток күші | 7.1 A |
| Шығу қуаты | 135 Вт |
| жалғағыштың түрі | 5.5x1.7 мм |
| Үйлесімділік | Acer |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Acer |
- Бағасы: 13 000 ₸

