Asus ADP-180MB, 19.5 В/180 Вт (9.23 А), 6.0/3.7 мм, Slim, Verton ноутбугына арналған қуат блогы
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
ASUS ROG GL704GM
ASUS ROG GM501GM
ASUS ROG GX531GM
ASUS ROG Strix G GL531GT
ASUS ROG STRIX HERO II GL504GM
ASUS ROG Strix SCAR GL703GM
ASUS ROG ZEPHYRUS S GX531GV
ASUS TUF FX705DU
ASUS TUF Gaming FX505DT
ASUS TUF Gaming FX505DU
ASUS TUF Gaming FX505GM
ASUS TUF Gaming FX705DT
ASUS TUF Gaming FX705GM
ASUS ROG Zephyrus G15 GA502IU
ASUS ROG Strix G GL731GT
ASUS TUF Gaming A15 FX506IU
ASUS TUF Gaming A15 FX506II
ASUS TUF Gaming A15 FX506IV
ASUS ROG Zephyrus G15 GA502IU
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
A17-180P1A
ADP180MB F
ADP-180MB F
ADP180UB B
ADP-180UB B
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 8-10 А |
| Шығу қуаты | 180 Вт |
| жалғағыштың түрі | 6.0/3.7 мм |
| Үйлесімділік | Asus |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Asus |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 000 ₸


