Әмбебап қоректендіру блогы, 12 В/ 144 Вт (12 А), 5.5/2.5 мм, Verton
Өндіруші
Verton
Үлгі
82ST-144
Жеделдетілген қабылдау қолжетімді
Негізгі ақпарат
Үшін жарамды
Әмбебап
Тамақтандыру
Қосқыш
5,5х2,5 мм
Ток күші
12 А
Кернеу
12 Жылы
Қосымша ақпарат
Түсі
Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығыс кернеуі (output) | 12 В |
| Шығыс ток күші | 12 A |
| Шығу қуаты | 144 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Ток күші | 12 А |
| жалғағыштың түрі | 5.5x2.5 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸


