Ноутбукке арналған қуат блогы Acer 71AC-230, 19.5 В/230 Вт (11.8 А), 5,5/1,7 мм, Slim
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Acer ConceptD CC715-71
Acer ConceptD CC715-71P
Acer ConceptD CC715-72G
Acer ConceptD CC715-72P
Acer ConceptD CC715-91P
Acer ConceptD CC715-92P
Acer ConceptD CN516-72G
Acer ConceptD CN516-73G
Acer ConceptD CN516-72P
Acer ConceptD CN715-72G
Acer ConceptD CN715-72P
Acer ConceptD CN715-73G
Acer Nitro AN517-42
Acer Nitro AN517-43
Acer Nitro AN515-46
Acer Nitro AN515-47
Acer Nitro AN515-58
Acer Nitro AN517-55
Acer Predator PT516-51s
Acer Predator PT315-52
Acer Predator PT315-53
Acer Predator PT515-52
Acer Predator PT14-51
Acer Predator PH315-53
Acer Predator PHN16-71
Predator Triton 300 SE PT316-51s
Үйлесімді партнерлер:
ADP-230JB D
KP.23001.002
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 11.8 A |
| Шығу қуаты | 230 Вт |
| жалғағыштың түрі | 5.5x1.7 мм |
| Үйлесімділік | Acer |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Acer |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 500 ₸


