HP ноутбугына арналған қуат блогы, 19.5 В/ 200 Вт (10.3 А), 4.5/3.0 мм
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
HP Envy 15-ep
HP Omen 15-dc
HP Omen 15-dh
HP Omen 15-ek
HP Omen 15-en
HP Omen 17-cb
HP Pavilion Gaming 15-cx
HP Pavilion Gaming 15-dk
HP Pavilion Gaming 15-dp
HP Pavilion Gaming 15-ec
HP Pavilion Gaming 16-a
HP Pavilion Gaming 17-cd
HP Zbook 17 G5
HP Zbook 17 G6
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
4SC19AA
L00818-850
L00895-003
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 10.3A |
| Шығу қуаты | 200 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Үйлесімділік | HP (Hewlett Packard) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 500 ₸

