Sony ADP-90YB ноутбукіне арналған қуат блогы, 19,5 В/ 92 Вт (4,7 А), 6.5/1.4/4.4 мм
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Sony Vaio PCG-700 сериясы
Sony Vaio PCG-800 сериясы
Sony Vaio PCG-F сериясы
Sony Vaio PCG-FR сериясы
Sony Vaio PCG-FX сериясы
Sony Vaio PCG-FXA сериясы
Sony Vaio PCG-GRS сериясы
Sony Vaio PCG-GRV сериясы
Sony Vaio PCG-GRX сериясы
Sony Vaio PCG-K сериясы
Sony Vaio PCG-NV сериясы
Sony Vaio PCG-QR сериясы
Sony Vaio PCG-R505 сериясы
Sony Vaio PCG-SX сериясы
Sony Vaio PCG-X сериясы
Sony Vaio PCG-XF сериясы
Sony Vaio PCG-XG сериясы
Sony Vaio PCG-XR сериясы
Sony Vaio PCG-Z505 сериясы
Sony Vaio PCG-Z600 сериясы
Sony Vaio VGN-A сериясы
Sony Vaio VGN-BXсерия
Sony Vaio VGN-CR сериясы
Sony Vaio PCG-X сериясы
Sony Vaio VGN-FJ сериясы
Sony Vaio PCG-XR сериясы
Sony Vaio VGN-FZ сериясы
Sony Vaio VGN-K сериясы
Sony Vaio VGN-S3 сериясы
Sony Vaio VGN-S4 сериясы
Sony Vaio VGN-S5 сериясы
Sony Vaio VGN-SZ сериясы
Sony Vaio VPC-CA сериясы
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
ADP-90MH B
ADP-90TH B
ADP-90YB
PA-1900-11SY
PCGA-AC19V11
PCGA-AC19V13
PCGA-AC19V14
VGP-AC19V10
VGP-AC19V11
VGP-AC19V12
VGP-AC19V13
VGP-AC19V14
VGP-AC19V2
VGP-AC19V21
VGP-AC19V22
VGP-AC19V23
VGP-AC19V24
VGP-AC19V25
VGP-AC19V26
VGP-AC19V29
VGP-AC19V3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 4-4.9 А |
| Шығу қуаты | 92 Вт |
| жалғағыштың түрі | 6.5x4.4 мм |
| Үйлесімділік | Sony |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Sony |
- Бағасы: 5 300 ₸

