Dell 76DE-130, 19.5 В/130 Вт (6.7 А), 4.5/3.0 мм ноутбукке арналған қуат блогы
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Dell Precision 3520
Dell Precision 5520
Dell Precision 5530
Dell Precision 5540
Dell Precision 7520
Dell Precision 7720
Dell Vostro 7590
Dell XPS 13 9370
Dell XPS 15 7590
Dell XPS 15 9560
Dell XPS 15 9570
Үйлесімді партнерлер:
03JF3H
0RN7NW
HA130PM130
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 6.7 A |
| Шығу қуаты | 130 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Үйлесімділік | Dell |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Dell |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 500 ₸


