Asus ADP-120MB, 19V/120W (6.32 A), 6.0/3.7mm, Slim ноутбукіне арналған қуат көзі
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Asus VivoBook A560UD
Asus TUF Gaming FX505DD
Asus TUF Gaming FX505DY
Asus TUF Gaming FX505GD
Asus TUF Gaming FX505GE
Asus TUF Gaming FX705DY
Asus TUF Gaming FX705GD
Asus TUF GAMING FX705GE
Asus ROG G771JW
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
A15-120P1A
ADP-120RH
ADP-120RH B
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19 ғ |
| Шығыс ток күші | 6.3 A |
| Шығу қуаты | 120 Вт |
| жалғағыштың түрі | 6.0/3.7 мм |
| Үйлесімділік | Asus |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Asus |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 500 ₸

