HP ADP-150YB, 19.5 В/150 Вт (7.7 А), 4.5/3.0 мм ноутбукке арналған қуат блогы
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Envy 15-J Series
Envy 15T-J Series
Envy 15Z-J Series
Envy 17-J Series
Envy 17T-J Series
Envy Leap Motion 17 Series
Envy Quad 15T-J Series
Envy Quad 17T-J Series
Envy Select 15T Series
Envy Select 17T Series
Omen 15-ax Series
Omen 15-ce Series
Omen 17-an Series
Omen 17-w Series
Pavilion 15T-N Series
Pavilion 15Z-E Series
Pavilion 15Z-N Series
Pavilion 17-E Series
Pavilion 17Z-E Series
TouchSmart 15-J Series
TouchSmart 15-N Series
TouchSmart 17-J Series
TouchSmart 17T-J Series
Pavilion 15T-N Series
ZBook 15 G3 Series
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
1588-3003
645509-002
646212-001
775626-003
776620-001
917649-850
917677-003
A150A05AL
ADP-150XB
ADP-150YB
SU10473-15013
TDP-DA03
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 7.7 A |
| Шығу қуаты | 150 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 500 ₸

