Үйлесімді ноутбук үлгілері:
HP Omen 17-an
HP Omen 17-cb
HP Omen 17-w
HP Omen X 15-dg
HP Omen X 17-ap
HP EliteBook 8440W
HP EliteBook 8560W
HP EliteBook 8730W
HP EliteBook 8740W
HP EliteBook 8760W
HP EliteBook 8770W
HP ноутбугына арналған қуат блогы, 19.5 В/ 230 Вт (11.8 А), 7.4/0.7/5 мм
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
924942-001
925141-850
L38011-001
L38011-003
PA-1231-08HF
TPN-DA12
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 11.8 A |
| Шығу қуаты | 230 Вт |
| жалғағыштың түрі | 7.4x5.0 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 000 ₸

