HP 462603-001 ноутбугына арналған қуат блогы, 19,5 В/120 Вт (6,15 А), 4,5/3,0 мм, жұқа
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Envy 15-J Series
Envy 15T-J Series
Envy 15Z-J Series
Envy 17-J Series
Envy 17T-J Series
Envy Leap Motion 17 Series
Envy Quad 15T-J Series
Envy Quad 17T-J Series
Envy Select 15T Series
Envy Select 17T Series
Omen 15-ax Series
Omen 17-w Series
Pavilion 15T-N Series
Pavilion 15Z-E Series
Pavilion 15Z-N Series
Pavilion 17-E Series
Pavilion 17Z-E Series
TouchSmart 15-J Series
TouchSmart 15-N Series
TouchSmart 17-J Series
TouchSmart 17T-J Series
TouchSmart M7-J Series
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
710415-001
463953-001
709984-001
709986-001
709986-002
709986-003
709987-001
709987-002
709987-003
710413-001
710414-001
710415-001
732811-002
A120A07DH
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 6.15 A |
| Шығу қуаты | 120 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Үйлесімділік | HP (Hewlett Packard) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 500 ₸

