MSI ноутбукіне арналған қуат блогы, 19.5 В/ 230 Вт (11.8 А), тікбұрышты арнайы 3 істікшелі қосқыш
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
MSI GE66 Dragonshield 10SE
MSI GE66 Dragonshield 10SF
MSI GE66 Dragonshield 10SGS
MSI GE66 Raider 10SE
MSI GE66 Raider 10SF
MSI GE66 Raider 10SGS
MSI GE66 Raider 10UE
MSI GE66 Raider 10UG
MSI GE66 Raider 10UH
MSI GE76 Raider 10UE
MSI GE76 Raider 11UE
MSI GP66 Leopard 10UE
MSI GP66 Leopard 10UG
MSI GP66 Leopard 10UH
MSI GP76 Leopard 10UG
Үйлесімді үлгілер партнерлер:
ADP-230GB
ADP-230GB D
S930409350C54
S93-0409350-C54
S930409380D04
M1BW06501RJ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 11.8 A |
| Шығу қуаты | 230 Вт |
| Үйлесімділік | MSI |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| жалғағыштың түрі | 3-pin |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 000 ₸


