Dell LA45NM121. 19.5V/ 45W (2.31 A) ноутбукке арналған қуат көзі. 4.5/3.0 мм
Үйлесімді ноутбук үлгілері:
Dell Inspiron 13 7000 2-і 1-де сериясы (7348)
Dell Inspiron14 (7437).
Dell OptiPlex 3020
Dell OptiPlex 9020
Dell XPS 11 (9P33)
Dell XPS 12 (9Q23)
Dell XPS 12 (9Q33)
Dell XPS 13 (9333)
Dell XPS 13 (9343)
Dell XPS 13 (L321X)
Dell XPS 13 (L322X)
Үйлесімді партнерлер:
PA-1M10
PA-1450-66d1
3RG0T
PA-1450-01d JHJX0
312-1307
JT9DM
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Шығыс кернеуі (output) | 19.5 В |
| Шығыс ток күші | 2-2.9 А |
| Шығу қуаты | 45 Вт |
| жалғағыштың түрі | 4.5x3.0 мм |
| Үйлесімділік | Dell |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сапа класы | High Copy |
| Өндіруші | Dell |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸

